مادر...واژه ای مقدس!

مردی، مقابل گل‌فروشی ایستاده بود و می‌خواست دسته گلی برای مادرش که در شهر دیگری زندگی می‌کرد، سفارش دهد و بعد برایش پست کند. وقتی از گل‌فروشی خارج شد، دختری را دید که روی جدول خیابان نشسته بود و هق هق گریه می‌کرد.

مرد نزدیک دختر رفت و از او پرسید: دختر خوب چرا گریه می‌کنی؟

دختر در حالی که گریه می‌کرد، گفت: می‌خواستم برای مادرم شاخه گل رزی بخرم ولی...75 سنت دارم، در حالی که گل رز 2 دلار می‌شود. مرد لبخند زد و گفت: با من بیا، من برای تو یک شاخه گل رز قشنگ می‌خرم.

وقتی از گل‌فروشی خارج می‌شدند، مرد به دختر گفت: مادرت کجاست؟ می‌خواهم تو را برسانم؟

دختر دست مرد را گرفت و گفت: آنجا و به طرف قبرستان اشاره کرد. مرد او را به قبرستان برد و دختر روی قبر تازه‌ای نشست و گل را آنجا گذاشت.

مرد دلش گرفت و طاقت نیاورد، به گل‌فروشی برگشت، دسته گل را گرفت و 200 مایل رانندگی کرد تا خودش دسته گل را به مادرش بدهد.

روز مادر مبارک!

 

| * | * | * | * | * | * | * | * | * | * | * |

 

راستی بچه ها میدونین من به مامانم چی هدیه دادم؟

.

.

.

.

.

.

.

دی دی دی رین...**ربع سکه!**

حالا حتماً میگین ربع سکه از کجا آوردی؟؟

خب اینم قضیه داره و قضیه اش اینه که:

من سال 88 تو مسابقه "از تو میپرسند" برنده شدم...و جایزه اش رو هم دقیقاً چند روزی میشه که فرستادن...با خودم گفتم:حتماً حکمتی داشته که نزدیک "روز مادر" برام فرستادن!...پس تصمیم گرفتم که اونو بدمش به مامانم!

خدائیش این هدیه ای که من به مامانم دادم ارزش نداره؟یعنی منظورم اینه که جایزه ای رو که خیلی دوسش دارم رو دادم به مامانم؟!

/ 10 نظر / 102 بازدید
صبا

سلام الهي فداتشم خوبي عزيزم وب بسيار عالي داري ممنون ميشم به من هم سر بزني و در وب سايت عضو بشي[گل][قلب]

مریم

به نام خدا سلام. حتما مامانت وقتی ربع سکه را دید خیلی خوشحال شد. خوش به حالت. من که فقط یه کارت تبریک ساده البته با یه دنیا عشق به مامانم هدیه دادم.

زلال انديشه

سلام دوست عزيز از وبلاگ زيباتون و از مطالب زيباترتون استفاده بردم. بهترين تعبير شايد براي مادر همان مادر باشد. عاشقترين عاشقها مادر است و بس موفق باشي من هم آپم خوشحال ميشم بيايي و نظرت را بدي و اگه اشكالي ديدي گوشزد كني. يا علي

زلال انديشه

سلام عزيز از وب زيباتون و از مطالب زيباترتون لذت و استفاده بردم. بهترين واژه براي تعبير مادر همان مادره و عاشقترين عاشقها مادر است و بس. اميدوارم هميشه در مسابقات زندگي برنده باشيد مخصوصا مسابقه بندگي. موفق باشي. با مطلب جديدي بروز هستم. اگه تشريف بياريد و با نظرات زيباتون كلبه ما را مزين كنيد خوشحال ميشم. ياعلي اگر بروز بوديد خبرم كنيد تا بيام و استفاده كنم.

مریم ع

سلام ابجی های گلم خوبیند خوش می گذره راستی ابجی الی امتحاناتت را خوب دادی وای اجی من یک ماه دیگه امتحانمه برام دعا کن [لبخند]اجی چه کار خوبی کردی که جایزه ات را به مامانت دادی حالا به بابات چی دادی نکنه یه جفت جوراب راستش را بگو کلک[خنده]منکه روز پدر از بابام پولم گرفتم [خنده]اخه من روز 13 رجب به دنیا اومدم برا همین کادو تولد گرفتم باز 20 بهمن هم که می شه پول می گیرم به خاطر تولدم [خنده]حال کردی اجی [سبز]ابجی فاطمه تو حالت خوبه امتحاناتت خوب دادی حال برادرت خوب شد [گل]دوستون دادم بای ی ی ی ی ی ی ی ی[قلب]

daria

سلام عزيزم خوبي؟من بعد يك سال دوباره برگشتم منتظرتم عزيزم[چشمک]

محمد

سلام ...خوبین خوشین؟؟؟؟عالیه بود به منم سر بزن......مطلب داغی دارم همه خوششون اومده خواستی بیا بخون + یه عکس کنایه به تفکیک دختر پسر دانشگاه...نخونی نصف عمر بر فنا

زینب

سلام :) قالب نو مبارک[قلب][قلب][قلب]

فاطمه.ب

آخ جونم .. قالبمو عشقه ... ماه رمضون مبارک[بغل][دست]